10764 ONSERNONE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10764 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 324cm / 128inch |
| Height | 140cm / 55inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 285kg |
| Block | 10764 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 324cm / 128inch |
| Height | 140cm / 55inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 430kg |
| Block | 10764 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 324cm / 128inch |
| Height | 140cm / 55inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 430kg |